‹‹‹ Zpět

Ranger 900 diesel Crew 2014

BARVA zelená

Cena: 0,- Kč

Popis:

Šest sedadel pro velkou posádku RANGER Crew

Konstrukce kabiny
Konstrukce je více komfortnější, prostornější a pojme až 6 pasažérů. Prostor u všech sedadel Rangeru poskytuje nyní o 5.1 cm komfortnější prostor vymezený pro nohy cestujících. Řízení je nastavitelné a sedadla dostala nový design, jsou nakloněna mírně dozadu, čímž poskytují pasažérům více pohodlí.

Úložné prostory
Ranger 800 Crew je vybaven mnohými, šikovnými prostory. Obsahuje velkou přihrádku, tři větší úschovné prostory a prostor vymezený pro drobné předměty. Nechybí ani užitečný box, který se nachází pod sedadly Rangeru s objemem až 106 litrů.
 
Výkon
Polaris Ranger je nejvýkonnější, nejsilnější a nejodolnější pracovní pomocník. Disponuje nejvýkonnějším motorem ve své třídě o obsahu 800 ccm a výkonem 40 HP. Elektronické vstřikování paliva (EFI ) umožňuje rychlé a spolehlivé startování za každé teploty a také automatické přizpůsobení se jakékoliv nadmořské výšce.

Nejlepší trakce
Systém pohonu všech kol On-Demand True All-Wheel Drive ( ADW ) poskytuje neuvěřitelnou trakci. V okamžiku, kdy proklouznou zadní kola a je potřeba více trakce, systém AWD automaticky zapíná pohon všech čtyř kol. Systém AWD automaticky rozloží kroutící moment na všechna kola. Bez zastavení, bez manipulace se spínači či páčkami. Pokud není náhon všech kol zapotřebí, systém přepne zpět do režimu 2WD, kdy jsou hnaná pouze zadní kola.
V režimu 2WD lze zapnout modulVersaTrac, tím otevřete uzávěrku zadního diferenciálu a získáte tak snažší zatáčení s menším poloměrem.(Kola se optimálně otáčejí podle poloměru zatáčky.)Vhodné pro jízdu na tvrdém podkladu nebo naopak na velmi citlivém terénu.


Nejvyšší tažná kapacita- až 1 tuna
Ranger 800 Crew je silný stroj, který za sebou utáhne až jednu tunu nákladu. Proto je tedy jisté, že s ním zvládnete všechnu těžkou práci. Ve standardní výbavě je i příprava pro tažné zařízení.

Sedadla a ergonomie
Tento Ranger má jednu z nejlepších ergonomií své třídy. Nabízí možnost přikoupení posilovače řízení EPS, který vám poskytne bezkonkurenční jízdu a ovládání. Jistě zaujme i prvky kterýmy jsou zejména: nastavitelné řízení, multifunkční digitální přístrojová deska s počítadlem ujetých km, mth, otáčkoměrem, indikátorem rychlostního režimu a indikátor AWD  s analogovým rychloměrem. Je odolný proti převrácení ( systém ROPS )

Nejkomfortnější svezení
Polaris je už dlouhou dobu známý jako výrobce užitkových vozidel s tou nejpříjemnější jízdou. Zkounstruované zavěšení kol poskytuje minimum náklonů, konzistenci a hladkou jízdu. Všechna kola jsou vybavena nastavitelným zavěšením. Zdvojená trojúhelníková ramena mají dvě možnosti horního uchycení tlumičů. Pro rekreační jízdu je výhodné použít měkčí nastavení a pro práci naopak víc tuhé. Zdvih vpředu je 24,4 cm a vzadu 22,9 cm.

Zavěšení kol
Nastavitelná trojúhelníková ramena pohltí i ty nejhorší hrboly v cestě a ztlumí všechny zpětné rázy terénu. Umístění horních částí tlumičů je variabilní díky dvěma úchytným polohám. Zavěšení kol tak můžete přizpůsobit např. pro jízdu s kabinou. Zavěšení zadních kol je prověřené IRS s nejdelším zdvihem  své třídy. Pro jízdu s těžkým nákladem můžete nastavit závěs kol na vyšší tuhost: seřizovat lze předpětí a lze využít dvou bodů pro upevnění horního konce tlumičů. Zdvih zadního závěsu kola je 23 cm.
 
Příslušenství
Řada příslušenství lock&ride nabízí širokou řadu všestraného příslušenství, které namontujete i sejmente ve vteřině. Možnost i přídavných ochranných rámů, přídavných kufrů, příslušenství typu - pluhy, pásy, navijáky.

PŘIDANÁ HODNOTA
-NOVĚ! V porovnání s modelem 2010 má nyní o 20% delší dojezd.*
-NOVĚ! O 20% vyšší výkon světlometů. ( 60/55 W)
-NOVĚ! Boční bezpečnostní sítě.
Monstzrózní tažná síla a největší světlá váška.
Vše, co potřebujete pro vybavení svého vozidla Ranger

Polaris nabízí ucelenou řadu svého příslušenství PURE Polaris, které je navrženo těmi stejnými konstruktéry, kteří staví a testují vozidla RANGER. Každépříslušenství je proto vyrobeno tak, aby přesně pasovalo a vydrželo - právě tak jako váš RANGER.


Kabina Polaris z oceli

systém, který je odolný a účelný, postavený z oceli a skla. Kabina je vybavena sluneční clonou, pevnými tónovanými bočními okénky, doplňkově je možné dokoupit ocelové dveře se stahovacím okýnkem. Zadní okýnko je z polykarbonátu. Odolné a trvanlivé těsnění vás udrží v suchu apohodě.


Plátěný kabina polarit SOFT-TOP

tato kabina je kvalitně utěsněna, poskytuje ochranu i pohodlí po celý rok. Kabina je variabilní.


Kabina polarit zpevnou střechou HARD-TOP

tato luxusní kabina je kvalitně utěsněna a poskytuje ochranu i pohodlí po celý rok. Kabina má stahovací zadní i boční okna. Interiér je zvukově izolovaný.


Universální příslušenství do kabiny

Vaše vozidlo a jeho kabinu můžete ještě dále dovybavit. Na výběr je široká nabídka příslušenství: čelní skla pevná i výklopná, topení, stěrače, hi-fi soupravy, sady doplňkových světlometů, zpětná zrcátka, sítě, sedadla, volanty a mnoho dalších...


Systém LOCK& RIDE

příslušenství Lock & Ride je velmi rozmanité, všestranné a při manipulaci s ním nepotřebujete žádné nářadí ani spojovací materiál. Polaris Vám navíc garantuje vynikající kompatibilnost se všemi modely RANGER.

Plužné systémy Lock & Ride GLACIER

díky unikátnímu nosnému systému pluh snadno nasadíte i sundáte z vozidla. Zvedání je řešeno pomocí navijáku, který má bezpečnostní vypínač.

Navijáky

RANGER je přeborníkem v překonávání terénních překážek. Umocněte schopnosti svého stroje odolným a výkonným navijákem značky Polaris resp. Warn.

Technická specifikace:

Technické parametry

MOTOR
typčtyřdobý dvouválec
zdvihový objem 760 ccm
palivový systém EFI - elektronické vstřikování paliva
chlazení kapalinou
startér elektrický
max. výkon40 HP
 
SYSTÉM POHONU
variátor4x4, 2x4 s uzávěrkou diferenciálu
pohonzadní rozpínatelný
připínatelný přední
převodovka PVT  P/R/N/L/H
  
ODPRUŽENÍ
přední zdvih 24,4 cmzdvojená trojúhelníková ramena
zadní zdvih 22,9 cmnezávislé zavěšení IRS
  
BRZDY
kotoučové - hydraulické  
EBS 
EBS (engine breaking systém - brždění motorem zadní náprava)
ruční brzda 
  
PNEUMATIKY
přední 26 x 9 - 12 pxt radial
zadní 26 x 11 - 12 pxt radial
 disky ocelové
  
ROZMĚRY/HMOTNOSTI/OBSAHY
rozvor2743 mm
hmotnos bez náplní 678 kg
délka 3680 mm
šířka 1520 mm
výška 1930 mm
nádrž 34 l
světlá výška 290 mm
korba rozměr 93 x 137 x 29 
objem 4 kubické metry
nosnost korby455 kg
užitečné zatížení800 kg
tažná kapacita910 kg
olejová náplň 1,9 lit.
chladící kapalina3,1 lit.
alternátor 500 W
akumulátor 12 V - 30 Ah
  
BARVY a STANDARDNÍ VÝBAVA
 zelená, červená, kamo
TAŽNÉ ZAŘÍZENÍpříprava pro tažné zařízení včetně el. zásuvky
NOSNÝ SYSTÉMlock&ride
SVĚTLA55/60 W vpředu, led vzadu
VYBAVENÍrychloměr, otáčkoměr, ujeté km, denní počítadlo km,
 motohodiny, hodiny, ukazatel rychlostního režimu, palivoměr,kontrolka přehřívání,, kontrolka baterie,
3 zásuvky 12V

Katalog:

TOPlist