‹‹‹ Zpět

Ranger XP 800 2014

BARVA zelená

Cena: 361 900,- Kč

Popis:

 RANGER XP - stvořen pro extrémní výkony

Výkon
Polaris Ranger nastavil laťku - je to totiž opravdu nejvýkonnější, nejsilnější a nejodolnější pracovní pomocník, ať už ho porovnáte s jakoukoliv konkurencí.Disponuje nejvýkonnějším motorem ve své třídě pracovních vozidel SxS- 50 HP.Elektronické vstřikování paliva (EFI ) umožňuje rychlé a spolehlivé startování za každé teploty a také automatické přizpůsobení se jakékoliv nadmořské výšce.


Nejlepší trakce
Systém pohonu všech kol On-Demand True All-Wheel Drive ( ADW ) poskytuje nepřekonatelnou trakci. V okamžiku, kdy proklouznou zadní kola a je potřeba více trakce, systém AWD automatickyzapíná pohon všech čtyř kol. Systém AWD automaticky rozloží kroutící moment na všechna kola. Bez zastavení, bez manipulace se spínači či páčkami. Pokud není náhon všech kol potřeba, systém přepne zpět do režimu 2WD, kdy jsou hnaná pouze zadní kola.
V režimu 2WD lze zapnout modulVersaTrac tím otevřete uzávěrku zadního diferenciálua získáte tak snazší zatáčení s menším poloměrem.(Kola seoptimálně otáčejí podle poloměru zatáčky.)Vhodnépro jízduna tvrdém podkladu nebonaopak na velmi citlivém terénu.


Nejvyšší tažná kapacita- až 1 tuna
Silný stroj, který za sebou utáhne až tunu nákladu, což je mnohem více než u konkurence. A nejen proto zvládnete všechnu těžkou práci sperfektní jistotou. Ve standardní výbavě je i příprava pro tažné zařízení.


Obrovská sklápěcí korba se systémem LOCK & RIDE
Sklápěcí korba, na kterou se vejde paleta, má vyklápění s plynovou vzpěrou. Korba je kompatibilní s exkluzivním nosným systémem Lock&Ride, díky kterému namontujete širokou škálu potřebného příslušenství v několika vteřinách. Tato korba uveze až 460 kg. Krmivo, osivo, dřevo, mulč, stavební materiál...cokoliv. Určete náklad a Ranger ho přepraví.


Sedadla a ergonomie
Ranger má nejlepší ergonomii ve své třídě. Možnost přikoupení posilovače řízení EPS - bezkonkurenční jízda a ovládání. Nastavitelné řízení. Multifunkční digitální přístrojová deska s počítadlem ujetých km, mth, otáčkoměrem, indikátorem rychlostního režimu, indikátor AWD a s analogovým rychloměrem. Odolnost proti převrácení ( systém ROPS )

V palubní desce jsou velké úschovné prostory. Další velký prostor je pod sedadlem. Prostě praktický, výkonný a tvrdý pracant. Nastavitelnývolant s rozsahem 25,4 cm, dostatečné místo pro nohy a snadné vystupování a nastupování tří dospělých osob.


Nejkomfortnější svezení
Polaris vždy vyráběl užitková vozidla s tou nejpříjemnější jízdou. Zkonstruované zavěšení kol poskytuje minimum náklonů, konzistenci a hladkou jízdu.


Plně nastavitelné zavěšení kol
vylepšené zavěšení předních kol se zdvojenými trojúhelníkovými rameny poskytuje hladkou jízdu. Omezuje zpětné rázy volantu. Zdvih 24,4 cm. - Legendární nezávislé zavěšení zadních kol IRS se zdvihem 22,9 cm.- Exkluzivní nastavení obou závěsů kol: nastavení pomocí horních montážních bodů a nastavení předpětí o 30% - pro jízdu s těžkým nákladem nebo pro jízdu s kabinou. Nejvyšší světlá výška s nákladem až 30,5 cm.


Posilovač řízení EPS
nejjemnější a nejvýkonnější elektronický posilovač řízení. Se systémem Variable Assist máte zaručeno snadné zatáčení v pomalých rychlostech apři rychlé jízdě oceníte naopak vynikající citlivost řízení.


Příslušenství
Řada příslušenství Lock&Ride nabízí širokou řadu všestranného příslušenství, které namontujetei sejmete ve vteřině.Možnost přídavných ochranných nárazníků.
Příslušenství - pluhy, pásy, naviják a mnoho typů kabin.


Doporučené využití
PRÁCE - přeprava nákladů, práce v lese, v zemědělství na stavbách, údržba cest, chodníků a zahrad
MYSLIVOST - páce v lese, přikrmování zvěře, přeprava loveckého vybavení
HOBBY - jízda v terénu, údržba pozemků

Technická specifikace:

Technické parametry

MOTOR
typčtyřdobý dvouválec
zdvihový objem 760 ccm High Output
palivový systém EFI - elektronické vstřikování paliva
chlazení kapalinou
startér elektrický
max. výkon50 HP 
 
SYSTÉM POHONU
variátor4x4, 2x4
pohonzadní rozpínatelný připínatelný přední
převodovka PVT automat P/R/N/L/H
  
ODPRUŽENÍ
přední zdvih24,4  cmzdvojená trojúhelníková ramena
zadní zdvih 22,9 cmnezávislé zavěšení, stabilizátor
  
BRZDY
kotoučové - hydraulické 2 kotouče vpředu, 2 vzadu
EBS
ve standardu (engine breaking systém - brždění motorem zadní náprav)
ruční brzda 
  
PNEUMATIKY
přední 25 x 10 - 12, 489l
zadní 26 x 11 - 12, 489
disky ocelové 
  
ROZMĚRY/HMOTNOSTI/OBSAHY
rozvor1930 mm
hmotnos bez náplní 561 kg
délka 2900 mm
šířka 1520 mm
výška 1930 mm
nádrž 34 l
světlá výška 305 mm
korba rozměr 93 x 137 x 29 
nosnost korby454 kg
celková nosnost 681 kg
tažná kapacita 908 kg
olejová náplň 1,9 lit.
chladící kapalina3,1 lit.
alternátor 500 W
akumulátor 12 V - 30 Ah
  
BARVY A ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ
 zelená, červená
  
nosný systém Lock & Ride
osvětlení55/60W vpředu, led vzadu
  
vybavenítachometr, otáčkoměr, ujeté km, denní počátadlo km, motohodiny, hodiny, ukazatel rychlostního režimu, palivoměr,kontrolka teploty, kontrolka baterie, 2 příd. zásuvky

Katalog:

TOPlist